CubeSurv.pl to typowy Survival, tyle że z Whitelistą. Serwer stawia na pokojową rozgrywkę, ale nie wyklucza PvP. Tryb PvP można jednak w łatwy sposób przełączyć komendą /pvp. Serwer posiada border 6000x6000 (Liczony wraz ze strefą radiacji). Aby do nas dołączyć wystarczy złożyć podanie na Messenger lub poprzez Discord lub poprzez Forum i poczekać na akceptacje podania przez naszych moderatorów! Posiadamy strefę radiacji, levelowanie smoka, własne craftingi, wymieniarki, plugin brewery, prace, sklepy, plecaki (W formie otwieranych shulkerów w ręce) i parę innych bajerów, które urozmaicają rozgrywkę.

Serwer nie posiada możliwości zabezpieczenia terenu gracza. Na start dostajesz jedynie kilof i jedzenie! Można jednak zabezpieczyć swoje skrzynki przez LWC. Wszystkie zniszczenia/kradzieże są zapisywane przez plugin CoreProtect. Jeśli ktoś Tobie coś zniszczy/ukradnie, to jest natychmiastowo po zgłoszeniu banowany, a twoja budowla przywracana do stanu pierwotnego. Zwrot itemów w przypadku kradzieży przez któregoś gracza także jest szybki i bezproblemowy.

Serwer istnieje od 25 pażdziernika 2019 roku. Druga edycja wystartowała 15 marca 2020 o 16:00, pobito wtedy rekord graczy osiągając liczbę 30 graczy w kilka minut!
Zapisz się na Whitelist
Do wyboru masz 3 sposoby zapisu na Whitelist:
Status serwera
cubesurv.pl
1.15.2 - 1.16.1
1 / 30

Ekipa
Właściciel : XANT3R
Budowniczy: VirtuozPG
Moderatorzy : Vrazufir, paplyk
oraz PewienAnonimowy
Partnerzy